Site Loader

Jeszcze kilkanaście, a nawet w niektórych środowiskach kilka lat temu, temat seksu i kobiecego orgazmu był tematem tabu. Mówienie o nim w towarzystwie wywoływało zawstydzenie na twarzach pań i panów. Trudno wyjaśnić, dlaczego kobiecy orgazm wywołuje tyle emocji… Ze stereotypami na ten temat postanowiła rozprawić się Marja Kihlström, pisząc poradnik “Daj sobie prawo do przyjemności“. Autorka jest uznaną skandynawską edukatorką oraz seksterapeutką, która zrewolucjonizowała życie seksualne tysięcy kobiet i par na całym świecie. Jest mężatką i mamą trojki dzieci.

 Każda kobieta zasługuje na prawdziwą przyjemność!

Orgazm jest doświadczeniem, które powinno stać się udziałem każdej kobiety. Badania jednoznacznie wskazują, że w zdecydowany sposób poprawia on nastrój, ma dobroczynny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ponadto w zdecydowany sposób zbliża partnerów, nadając każdemu związkowi nową jakość. Zainteresowane Pani, ale również Panowie, którzy chcą dać szczęście swojej partnerce znajdą w tym poradniku odpowiedź m.in na takie pytania jak:

  • Dlaczego kobiety boją się orgazmu?
  • Dlaczego rozmowy o seksie w związku są ważne?
  • Jakie znaczenia ma gra wstępna?
  • Jak rozmawiać z parterem, aby osiągnąć rozkosz?
  • Czy warto w sypialni wykorzystać zabawki erotyczne?
  • Jak wypędzić z sypialni rutynę?

Poradnik ten w przystępny sposób pokazuje, że kobieta ma takie samo prawo do odczuwania przyjemności z seksu jak mężczyźni. Mitem jest, że panie nie powinny inicjować zbliżeń i mówić o swoich potrzebach. Niestety zarówno te, jak i inne mity na temat seksu wciąż dominują w społeczeństwie. Warto przeczytać, dlaczego seks i orgazm jest tak ważny w życiu kobiety i dlaczego warto o nim rozmawiać.

Autorka jasno i wyraźnie mówi, że każda kobieta zasługuje na orgazm i zdanie to, jest głównym przesłaniem poradnika. Jest on napisany w sposób przystępny, a zawarte w nim rady dają możliwość praktycznego zastosowania w codzienności.Panie stosując się do rad i wskazówek zawartych w książce, uczą się jak pokonać przeszkody w drodze do przyjemności, a także zyskać większą pewność siebie. Spełnienie seksualne jest ważnym sposobem na to, aby jakość życia była zdecydowanie lepsza. Kobiety podkreślają, że styl książki jest bardzo empatyczny i szczery. Autorka dzieli się z czytelniczkami swoim doświadczeniem, nie bojąc się podejmować nawet bardzo trudnych tematów. Zainteresowani czytelnicy mogą również sięgnąć po zeszyt ćwiczeń, który jest uzupełnieniem pozycji Daj sobie prawo do przyjemności. Ćwiczenia są praktycznym sposobem na wprowadzenie wiedzy teoretycznej w czyn.

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Post Author: Norbert